Sekcia poľnohospodárstva a služieb

Domáci i zahraniční zamestnávatelia na JobExpo ponúkajú prácu pre 13.000 ľudí

29-04-2014
Vyše stovky slovenských a 16 zahraničných zamestnávateľov ponúkajú záujemcom o prácu 13.000 reálnych pracovných miest. Dvojdňový veľtrh pracovných príležitostí JobExpo 2014 sa dnes začal na výstavisku Agrokomplexu v Nitre.
viac informácií
Biznis fórum slovenských a maďarských podnikateľov

28-04-2014
Bratislavská a Nitrianska regionálna komora SOPK v spolupráci s Obchodnou a priemyselnou komorou Pešť Vás pozývajú na biznis fórum slovenských a maďarských podnikateľov...
viac informácií


Slovenský agrorezort rokuje s Bosnou a Hercegovinou o spolupráci

25-04-2014
Bilaterálne stretnutie štátnej tajomníčky agrorezortu Magdalény Lacko – Bartošovej a námestníčky ministra zahraničného obchodu a hospodárskych vzťahov Bosny a Hercegoviny (BaH) Ermina Salkičevič – Dizdarevič malo za cieľ prediskutovať témy týkajúce sa možností spoločných BaH/SR projektov v oblasti poľnohospodárstva.
viac informácií

Potrebujete si oddýchnuť, načerpať silu a získať pozitívnu životnú energiu? Choďte na prechádzku do lesa – pozývajú vás lesníci!

25-04-2014
Hlavnou témou 8. ročníka Lesníckych dní, ktoré odštartovali 24. apríla vo Zvolene a pokračujú až do 1. mája, je „Les a zdravie“.
viac informáciíČínska vedecká delegácie na pôde agrorezortu

24-04-2014
Štátny tajomník MPRV SR Štefan Adam prijal dnes na pôde agrorezortu vedeckú delegáciu Čínskej ľudovej republiky z oblasti lesného hospodárstva v rámci projektu bilaterálnej spolupráce Čína-Slovensko.
viac informácií

Ministri poľnohospodárstva SR a ČR o kvalite a bezpečnosti potravín

24-04-2014
Minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Ľubomír Jahnátek sa dnes v rámci spoločného rokovania slovenskej a českej vlády stretol so svojím českým kolegom Marianom Jurečkom.
viac informácií