Facebook Statistics
Značka Kvality

Webinár EFSA k postupu podávania žiadosti pre potravinárske enzýmy, arómy a prídavné látky v potravinách (4.6.2021)

03-06-2021
Foto: Webinár EFSA k postupu podávania žiadosti pre potravinárske enzýmy, arómy a prídavné látky v potravinách (4.6.2021)Európsky úrad pre bezpečnosť potravín (EFSA) organizuje pre žiadateľov webinár, v ktorom vysvetlí postup pri podávaní žiadosti o autorizáciu potravinárskych enzýmov, aróm a prídavných látok v potravinách.

Príručka EFSA pre žiadateľov: príprava a predkladanie výnimiek z označovania alergénov

12-04-2021
Foto: Príručka EFSA pre žiadateľov: príprava a predkladanie výnimiek z označovania alergénovEurópsky úrad pre bezpečnosť potravín (EFSA) vydal príručku pre prípravu a predkladanie žiadostí o výnimku z povinného označovania alergénov v potravinách a/alebo výrobkov z nich.

Príručka EFSA pre žiadateľov: látky v plastových materiáloch a predmetoch prichádzajúcich do styku s potravinami

31-03-2021
Foto: Príručka EFSA pre žiadateľov: látky v plastových materiáloch a predmetoch prichádzajúcich do styku s potravinamiEurópsky úrad pre bezpečnosť potravín (EFSA) vydal príručku pre prípravu žiadostí o hodnotenie látok, ktoré sa majú používať v plastových materiáloch a predmetoch prichádzajúcich do styku s potravinami.

Príručka EFSA pre žiadateľov: hodnotenie enzýmov, prídavných látok alebo aróm v potravinách

29-03-2021
Foto: Príručka EFSA pre žiadateľov: hodnotenie enzýmov, prídavných látok alebo aróm v potravináchEurópsky úrad pre bezpečnosť potravín (EFSA) vydal príručku pre prípravu žiadostí o hodnotenie enzýmov, prídavných látok alebo aróm v potravinách.

Príručka EFSA pre žiadateľov: recyklačné procesy na výrobu recyklovaných plastov pre FCM

29-03-2021
Foto: Príručka EFSA pre žiadateľov: recyklačné procesy na výrobu recyklovaných plastov pre FCMEurópsky úrad pre bezpečnosť potravín (EFSA) vydal príručku pre prípravu žiadostí o hodnotenie recyklačných procesov na výrobu recyklovaných plastov určených na použitie pri výrobe materiálov a predmetov prichádzajúcich do kontaktu s potravinami (FCM).

Príručka EFSA pre žiadateľov: látky pre použitie v aktívnych a inteligentných FCM

29-03-2021
Foto: Príručka EFSA pre žiadateľov: látky pre použitie v aktívnych a inteligentných FCMEurópsky úrad pre bezpečnosť potravín (EFSA) vydal príručku pre prípravu žiadostí o hodnotenie látok pre použitie v aktívnych a inteligentných materiáloch a predmetoch prichádzajúcich do styku s potravinami (FCM).

Webináre EFSA k potravinárskym enzýmom

10-03-2021
Foto: Webináre EFSA k potravinárskym enzýmomEurópsky úrad pre bezpečnosť potravín (EFSA) organizuje v dňoch 29. 3. a 31. 3. 2021 bezplatné interaktívne webináre pre žiadateľov o autorizáciu potravinárskych enzýmov.

Aktualizovaná príručka EFSA pre autorizáciu dymových aróm

09-03-2021
Foto: Aktualizovaná príručka EFSA pre autorizáciu dymových arómEurópsky úrad pre bezpečnosť potravín (EFSA) aktualizoval príručku pre žiadateľov o autorizáciu dymových aróm.

Webinár EFSA k FEIM (31.3.2021)

09-03-2021
Foto: Webinár EFSA k FEIM (31.3.2021)Európsky úrad pre bezpečnosť potravín (EFSA) organizuje bezplatný interaktívny webinár k „Food enzyme intake model“ (FEIM).

Verejná konzultácia EFSA k regulovaným produktom, ktoré sú nutrientami

16-07-2020
Foto: Verejná konzultácia EFSA k regulovaným produktom, ktoré sú nutrientamiEurópsky úrad pre bezpečnosť potravín (EFSA) spustil verejnú konzultáciu k návrhu svojho stanoviska pre regulované produkty, ktoré sú zároveň nutrientmi. Týka sa to najmä pesticídov a prídavných látok.

Elektronické podávanie žiadostí o regulované produkty spustené kvôli karanténnym opatreniam EFSA

09-04-2020
Foto: Elektronické podávanie žiadostí o regulované produkty spustené kvôli karanténnym opatreniam EFSAEurópsky úrad pre bezpečnosť potravín (EFSA) zaviedol množstvo dočasných opatrení s cieľom dodržať obmedzenia zavedené talianskou vládou na kontrolu šírenia COVID-19. Napríklad, všetci zamestnanci pracujú z domu až do odvolania. Napriek mimoriadnej situácii sa EFSA snaží urobiť všetko pre to, aby sa jeho každodenná činnosť čo najmenej narušila.

Harmonogram ministra
AGROpodcast Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
Nahlasovanie zásob komodít
Kalkulačky
Farmársky manuál SPP 2023 - 2027
Značka kvality
Školský program
Agromapy
Dotazník pre potravinárov
EFSA – Temporary FC logo_socials
Integrovaný regionálny operačný program 2014 - 2020
Program rozvoja vidieka SR 2014 - 2022
Operačný program Rybné hospodárstvo 2014 - 2022
INTERREG V-A SK-CZ
Program cezhraničnej spolupráce Slovenská republika – Rakúsko
Program cezhraničnej spolupráce na programe Interreg V-A Slovensko-Madarsko
Bestslovakfood