Facebook Statistics
Značka Kvality

Aktuality

Výstavy na Agrokomplexe sa po dvojročnej covidovej pauze rozbehli naplno

08-12-2022

NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, š. p. agrokomplex v roku 2022 po dvojročnej covidovej prestávke naplno rozbehlo výstavy, veľtrhy a podujatia, na ktoré boli jeho návštevníci zvyknutí z minulosti. Aj v týchto dňoch sú brány Agrokomplexu otvorené, od 7. do 10. decembra verejnosť láka medzinárodná výstava poľnohospodárskej techniky Agrosalón a už zajtra, 9. decembra štartuje výstava Chute slovenských Vianoc: Vianoce so Značkou kvality.

Podujatie Vianoce so Značkou kvality predstaví návštevníkom kvalitné slovenské produkty od 54 vystavovateľov, ktoré si môžu vychutnať so svojimi blízkymi pri vianočnom stole. Spolu s vianočnou atmosférou prinesie tvorivé dielne pre deti, námety ako zdobiť medovníčky, či tipy na vianočné dekorácie. Expozície vystavovateľov a zábavné aktivity pre celú rodinu sú pripravené v pavilónoch A a B, v pavilóne C, kde sa nachádza stále expozícia Programu rozvoja vidieka, bude premietanie vianočných rozprávok.

Označenie potravín Značka kvality pomáha spotrebiteľovi zorientovať sa v množstve ponúkanej potravinárskej produkcie a upriamuje jeho pozornosť k výrobkom, ktoré sú domáce, kvalitné a výnimočné. Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (MPRV SR) považuje Značku kvality za kľúčový nástroj na zviditeľnenie domácich kvalitných výrobkov, ktorý posilňuje ich konkurencieschopnosť na domácom trhu.

Nosným podujatím NÁRODNÉHO VÝSTAVISKA, š. p. agrokomplex je tradičná medzinárodná výstava poľnohospodárstva a potravinárstva – Agrokomplex, ktorej 47. ročník prilákal v auguste vyše 82 tisíc návštevníkov. Veríme, že aj aktuálne výstavy sú pre verejnosť zaujímavé a v tomto predvianočnom období poskytnú príležitosť na zábavu pre celú rodinu s tradičnou chuťou slovenských Vianoc.


Harmonogram ministra
AGROpodcast Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
Nahlasovanie zásob komodít
Kalkulačky
Farmársky manuál SPP 2023 - 2027
Značka kvality
Projekty podporované z fondov EÚ
Školský program
Agromapy
EFSA – Temporary FC logo_socials
Integrovaný regionálny operačný program 2014 - 2020
Program rozvoja vidieka SR 2014 - 2022
Operačný program Rybné hospodárstvo 2014 - 2022
PRH 2021-2027
INTERREG V-A SK-CZ
Program cezhraničnej spolupráce Slovenská republika – Rakúsko
Program cezhraničnej spolupráce na programe Interreg V-A Slovensko-Madarsko
Bestslovakfood