International Geographical Indications Exhibition

13-08-2014

Veľvyslanectvo SR v Hanoji informovalo MPRV SR o konaní medzinárodnej výstavy propagujúcej „Oblasti chráneného zemepisného označenia“ („International Geographical Indications Exhibition“), ktorá sa bude konať v Hanoji, vo Vietname, v termíne 9.-10.9.2014. Výstava poskytne platformu a príležitosť výrobcom a dodávateľom produkcie z oblastí chráneného zemepisného označenia na predstavenie sa a propagáciu na vietnamskom trhu.

Podujatie „International Geographical Indications Exhibition“ organizuje Národný úrad duševného vlastníctva Vietnamu (National Office of Intellectual Property of Vietnam) spoločne s Projektom EU-ASEAN na ochranu práv duševného vlastníctva (Project on the Protection of Intellectual Property Rights – ECAP III). Na podujatí sa zúčastnia stovky domácich a zahraničných vystavovateľov.

Medzinárodné podujatie „International Geographical Indications Exhibition“ je príležitosťou prezentovať oblasti s chráneným zemepisným označením a produkciu z nich pochádzajúcej, a to na rýchlo rastúcom vietnamskom trhu.

ZÚ SR v Hanoji doporučuje účasť na medzinárodnej výstave Oblastí chráneného zemepisného označenia a podporí záujem podnikateľských subjektov zo SR o toto podujatie a jeho výsledky.

Prílohy (dokumenty na stiahnutie)